Akce

V pátek 6.5.2022 od 10 hodin v areálu TJ ASTRA Praha 10 -Zahradní město, jsme pro Vás připravili DĚTSKÝ DEN NEJEN PRO ONKOLÁČKY.

Cílem Dětského dne nejen pro onkoláčky je přiblížit veřejnosti problematiku dětské onkologie, seznámit ji s moderními léčebnými postupy i s úspěšností léčby.

Připravujeme pro Vás bude plný zábavy jak pro děti tak i dospělé.

Zajímavé soutěžeo ceny , hry, známí hosté, prohlídka techniky Policie ČR, vystavení vozů značky Škoda Enyaq od Auto Poly, hudební a taneční vystoupení Mezinárodního centra tance

O občerstvení se nám postará Bistro Astra.

Přesný program budeme postupně doplňovat.


Třináctý ročník této jedinečné sportovní události opět proběhne v pražské Lucerně těsně před Silvestrem, ve středu 29. prosince 2021. Výjimečný večer se jako vždy ponese v duchu 30tých let 20. století, dress code však není povinný, pouze doporučen a vítán. Galavečerem se pořadatelé vracejí k tradici první republiky, kdy se v Lucerně psala historie československého boxu. Zápasit v pražské Lucerně znamenalo patřit k absolutní špičce a toho se pořadatelé drží i v roce 2020, kdy se v ringu utkají špičkoví bojovníci naší bojové scény. V minulých letech se v Lucerně utkali např. Julius Torma, Vilda Jakš, Rostislav Osička, Luboš Suda, Roman Kracík, Václav Pejsar a mnoho dalších špičkových bojovníků. A ani v roce 2021 tomu nebude jinak!

Lucerna bude jako každý rok praskat ve švech a přítomnost na této výjimečné události se stává stále prestižnější záležitostí, nenechte si ji ujít!

A my jsme toho součástí a naši boxeři pomáhají dětem


Srdečně zveme na 7. ročník Dne dětské onkologie, který se uskuteční 18. září od 13. hodin v Praze 6 před Usedlostí Ladronka.

Letošní ročník věnujeme poděkování zdravotním sestrám v dětské onkologické péči. https://www.dendetskeonkologie.cz/2021/


Přátelé bojových sportů a klasického boxu především, dne 18.9.2021 se uskuteční druhý ročník Padera Fight night 2 amatérských a profesionálních boxerských zápasů.

Těšit se můžete na frenetickou atmosféru zápasů přímo na půdě Padera gymu .

Součástí večera bude benefiční aukce na podporu handicapovaného Štěpánka, který patří mezi ty největší bojovníky na své cestě životem.

Listky v prodeji na recepci Padery gymu od 20.8. Boxu zdar!!