Akce


V pátek 6.5.2022 od 10 hodin v areálu TJ ASTRA Praha 10 -Zahradní město, jsme pro Vás připravili DĚTSKÝ DEN NEJEN PRO ONKOLÁČKY.

Cílem Dětského dne nejen pro onkoláčky je přiblížit veřejnosti problematiku dětské onkologie, seznámit ji s moderními léčebnými postupy i s úspěšností léčby.

Připravujeme pro Vás bude plný zábavy jak pro děti tak i dospělé.

Zajímavé soutěžeo ceny , hry, známí hosté, prohlídka techniky Policie ČR, vystavení vozů značky Škoda Enyaq od Auto Poly ,  hudební a taneční vystoupení Mezinárodního centra tance

O občerstvení se nám postará Bistro Astra.

Přesný program budeme postupně doplňovat.

Tradiční GALAVEČER PROFI BOXU A K1
Třináctý ročník této jedinečné sportovní události opět proběhne v pražské Lucerně těsně před Silvestrem, ve středu 29. prosince 2021. Výjimečný večer se jako vždy ponese v duchu 30tých let 20. století, dress code však není povinný, pouze doporučen a vítán.
Galavečerem se pořadatelé vracejí k tradici první republiky, kdy se v Lucerně psala historie československého boxu. Zápasit v pražské Lucerně znamenalo patřit k absolutní špičce a toho se pořadatelé drží i v roce 2020, kdy se v ringu utkají špičkoví bojovníci naší bojové scény. V minulých letech se v Lucerně utkali např. Julius Torma, Vilda Jakš, Rostislav Osička, Luboš Suda, Roman Kracík, Václav Pejsar a mnoho dalších špičkových bojovníků. A ani v roce 2021 tomu nebude jinak!
Lucerna bude jako každý rok praskat ve švech a přítomnost na této výjimečné události se stává stále prestižnější záležitostí, nenechte si ji ujít!

A my jsme toho součástí a naši boxeři pomáhají dětem


Srdečně zveme na 7. ročník Dne dětské onkologie, který se uskuteční 18. září od 13. hodin v Praze 6 před Usedlostí Ladronka.

Letošní ročník věnujeme poděkování zdravotním sestrám v dětské onkologické péči.   https://www.dendetskeonkologie.cz/2021/Přátelé bojových sportů a klasického boxu především, dne 18.9.2021 se uskuteční druhý ročník Padera Fight night 2 amatérských a profesionálních boxerských zápasů.


Těšit se můžete na frenetickou atmosféru zápasů přímo na půdě Padera gymu .Součástí večera bude benefiční aukce na podporu handicapovaného Štěpánka, který patří mezi ty největší bojovníky na své cestě životem.

Listky v prodeji na recepci Padery gymu od 20.8.
Boxu zdar!!