Vyberte si, jak přispět


Soukromé osoby

Darujte dort

a udělejte radost blízkým.

Objednejte dort a darujte ho osobně nebo na dálku. Uděláte radost zdravotníkům, svým blízkým nebo kolegům nebo sami sobě. Dort objednávejte přímo na našem e-shopu


Zajděte na dort či něco jiného

do partnerské kavárny nebo restaurace

Zajděte si na dobrý kousek dortu nebo pokrm či drink, kterým se daný podnik rozhodl  pomoc (seznam najdete v partnerských restauracích).

Přispějte finančně

na účet Dortem proti rakovině

Přispět můžete finančně libovolnou částkou na transparentní účet 2902058745/2010 vedený u FIO banky, z něhož jsou podporovány  děti a jejich rodiny. Nebo nebo na provozní účet projektu Dortem proti rakovině 2902058729/2010 vedený u FIO banky. Tento účet je určen na provoz celého projektu.

Kupte merch

s motivem Dortem proti rakovině

Projekt můžete podpořit i koupí předmětů Dortem proti rakovině. Vybrat si můžete tričko s logem nebo hrneček. Objednávejte na našem e-shopu.

Darujte dar

Zaslat můžete i přímo věcný dar, který společně s dalšími předáme dětem v nemocnicích. Co nemocné děti potřebují? Hračky, powerbanky, sluchátka, výtvarné potřeby, deskové hry, Playstation nebo Xbox i oblečení. Pokud máte zájem o tuto formu podpory, piště na info@dortemprotirakovine.cz nebo vyplňte formulář níže. Firmy a podniky

  • Kontaktujte nás na e-mailu info@dortemprotirakovine.cz nebo přes  jednoho z našich kolegů viz. kontakty.
  • Společně připravíme ten nejvhodnější model spolupráce.
  • Navrhneme logo s označením spolupráce tak, aby Vaši obchodní partneři a zákazníci věděli, že pomáháte společně s námi onkologicky nemocným dětem.
  • Uzavřeme smlouvu, abychom vyhověli všem zákonným požadavkům.
  • Příspěvkem na transparentní účet 2902058745 / 2010
  • Příspěvkem na provoz projektu na provozní účet..Kontaktní formulář

Napiště nám svou objednávku, dotaz nebo připomínku, ozveme se vám co nejdříve zpět.