Kdo Dortem proti rakovině podporuje?

HLAVNÍ PARTNĚŘI PROJEKTU

Café Girafe a Nasladko.cz

Známá creperie Café Girafe, která stojí za cukrářským studiem Nasladko.cz, se od 2010 věnuje přípravě zakázkových cukrovinek a dortů. Charakteristika? Poctivé řemeslo, kvalitní suroviny bez aditiv, lahodná chuť a atraktivní vzhled. Creperie Café Girafe stála u zrodu našeho charitativního nápadu Dortem proti rakovině.

Celou marži z vybraných dortů, které nám na zakázku zde vyrobí věnujeme na pomoc onkologicky nemocných dětí.


Royax Medical Solution

Royax je zavedená společnost zabývající se výrobou zdravotnických zařízení, zejména záchranných zdravotnických zařízení v EMS. Společnost vstoupila na trh s cílem oslovit odbornou veřejnost prostřednictvím vysoce kvalitních produktů s využitím nových materiálů, výrobních technologií, služeb a zákaznicky orientovaného přístupu.


PiuPiu

Český výrobce PiPiu se soustředí na šetrnou výrobu sirupů s cílem zachování maximálně možné přírodní chuti ovoce a zeleniny od lokálních farmářů. 15letá praxe v gastronomii, orientace v barových trendech i starých kuchařkách pomohla najít ideální způsob zpracování surovin bez umělých sladidel a barviv. PiuPiu náš projekt Dortem proti rakovině podporuje od vzniku na jaře 2021 svými sirupovými lahvičkami, které poteší nejen zdravotníky a malé pacienty.


MYJÓMI

MYJÓMI družstvo invalidů vzniklo v březnu 2014 sloučením dvou ručních automyček. Původní název je inspirován brněnským hantecem "Myjó mi káru", který měl původně odkazovat pouze na automyčku. Postupem času se změnilo hlavní zaměření právě na kompletace, controlling a další kooperační činnosti. Byznys model se rychle rozrůstal a rozšířil své spektrum podnikání o vlastní výrobky. I pro nové činnosti zůstal název podniku stejný. Hlavní sídlo firmy je v Brně, další pobočky můžete dnes najít v několika krajích. Výrobky nebo služby, které nabízíme, jsou plné příběhů právě díky našim zaměstnancům. Lidé se zdravotním znevýhodněním u nás tvoří cca 95 % všech zaměstnanců. Život v MYJÓMI je opravdu pestrý, a proto jsme stejně pojmenovali i interní zpravodaj, který poprvé vyšel v červnu 2020. V našem občasníku si můžete přečíst to nejzajímavější shrnutí vždy za poslední dva měsíce.


Medialní partneři

Medialním partnerem našich akcí, které najdete vždy u nich v kalendáři je Kudy z nudy


Partneři projektu v oblasti práva

Atreum advokátní kancelář a Advokát Vít Hruška

Veškeré právní služby zajišťuje pro projekt Dortem proti rakovině Advokátní kancelář ATREUM a Mgr. Vít Hruška, LL.M.


Partneři projektu

Květiny u Verunky

V dejvickém květinářství najdete záplavu řezaných i truhlíkových květin i bylinek. Rádi vám připraví božskou květinovou vazbu nebo adventní věnec. Majitelka Veronika náš projekt Dortem proti rakovině podporuje svými krásnými květinovými aranžemi a vazbami, které dělají radost.


LEPIMFOLIE.CZ

Nadšenci do automobilů se soustředí na celopolepy dopravních prostředků, tónování oken aut ale i budov. Důraz kladou na kvalitní materiály a služby. Tak, aby byli zákazníci, nadšenci do aut, maximálně spokojeni. Projekt Dortem proti rakovině podporují Lepím fólie od vzniku na jaře 2021.


Office centrum Běchovice

Děkujeme profesionálům z Běchovic za tisk letáků a plakátů projektu Dortem proti rakovině.


Webnode

Nástroj na tvorbu webových stránek. Díky podpoře od Webnode mohli tyto stránky vzniknout a nacházet se na hezké doméně - děkujeme moc za podporu a zároveň můžeme doporučit jako hezkou a uživatelsky přívětivou platformu pro tvorbu a hosting webových stránek.


MojePlacky.cz

Jsme přímým výrobcem kulatých i hranatých reklamních placek, které pro Vás připravíme od jednoho kusu i v mnoha tisícovém nákladu. Garantujeme Vám nejvyšší kvalitu placek a profesionální přístup.


In-Gastro

Již 15 let pro vás děláme kuchyně na míru.

Jsme In-Gastro.

Cílem naší společnosti je být partnerem pro vaši veselou kuchyni, v které je majitel spokojený s naší prací a dosahuje výsledků a úspor, o kterých hovoříme v době plánování. Současně pak personál kuchyně, který pracuje se systémem a dává mu čas pro to podstatné.

Tomáš Voborský, zakladatel In-Gastro s.r.o.


Radomír Stránský - tvůrce prezentace pro DORTEM PROTI RAKOVINĚ

Rád jsem pomohl zajímavému a skvěle fungujícímu projektu DORTEM PROTI RAKOVINĚ. Doufám, že i malá pomoc ve formě přípravy prezentace tomuto projektu pomůže a podaří se získat více podporujících subjektů. Radomír Stránský

A my děkujeme Radkovi za jeho pomoc a profesionální práci. Jirka Z. a Aleš Š.


Jakub Gorgol & Jana Mňahončáková - tvůrci webu DORTEM PROTI RAKOVINĚ

Za projekt Dortem proti rakovině chceme poděkovat Jakubovi a Janě za tvorbu našich webových stránek.

DĚKUJEME


Partnerské kavárny a restaurace

Kavárny, cukrárny a restaurace vybírají dort, domácí limonádu nebo jiný vlastní produkt ,jehož zakoupením pomáhají hosté a zákazníci projektu Dortem proti rakovině, a tím i malým onkologickým pacientům ve vybraných nemocnicích. Hosté si tedy pochutnají a zároveň pomůžou.

Creperie Cafe Girafe & Nasladko.cz

Známá creperie Café Girafe, která stojí za cukrářským studiem Nasladko.cz, se od 2010 věnuje přípravě zakázkových cukrovinek a dortů. Sází na poctivé suroviny, kvalitní suroviny bez aditiv a chemie, atraktivní vzhled cukrovinek a samozřejmě dokonalou chuť.


Selfie Coffee

Káva, na které může být vaše fotka

Náš příběh odstartoval před několika lety. Tehdy jsme cestovali po Asii. V Singapuru jsme náhodou narazili na kavárnu Selfie Coffee a okamžitě jsme byli unešení!

Ještě zhruba rok po dovolené nám trvalo, než jsme se domluvili na spolupráci se singapurským výrobcem.

V září 2017 jsme si krátkodobě pronajali "SELFIE" stánek v Praze na Hlavním nádraží. Vlastně jsme od prvního dne čekali na reakce. Bude se to někomu líbit? Budou se kolemjdoucí chtít vyfotit i když nic takového neznají? Otázek bylo spousty. Pozitivní reakce nás během měsíce (kdy byl "Selfie" stánek otevřený) přesvědčily, že v tom chceme pokračovat, že chceme víc a že jenom stánek nám nestačí.


Excelsior Pub

Naše restaurace se nachází na rozhraní Vinohrad a Nuslí v Praze 2. Na místě, kde stál v minulosti legendární hotel Excelsior. Oprášili a zrekonstruovali jsme tutostaropražskou restauraci, abychom pokračovali v tradici kvalitních jídel a výborného piva.


La Casa di Erminio

Rád bych vás tímto pozval do mé restaurace La Casa di Erminio, kde najdete pravou domácí italskou kuchyni a prostředí. Kladu důraz zejména na původní kvalitní a čerstvé italské suroviny, ze kterých jsou všechna jídla připravena. Kromě stálého menu, máme také denní nabídky a sezónní speciality. Osobně vám popřeji dobrou chuť a věřím, že se do La Casa di Erminio budete velmi rádi vracet - Erminio mele


Cafe Kristy

Připravili jsme pro vás místo, kde si ráno dáte kávu, snídani, nebo zde strávíte celé dopoledne.Ale tím to zdaleka nekončí. Jsme tu také celé odpoledne a večer si můžete dát i drink či točené pivo


Plzeňský restaurant Anděl

Náš Plzeňský Prazdroj je vyhlášený v celé Praze. Výčepní ho čepují hezky na hladinku, což oceníte jak pohled, tak na chuti.

V červnu 2014 jsme otevřeli zcela novou, moderní zimní zahradu, díky které získla naše tradičně česká restaurace kosmopolitní ráz. Je prosklená, plná živých květin a v zimně vytápěná podlahovým topením. Za teplého počasí zahradu otevíráme, aby rozšířila už tak rozlehlou letní zahrádku ve vnitrobloku. Obě zahrady nabízejí dohromady více než 220 míst k sezení.

Ať už navštívíte kteroukoli z nich, vychutnejte si podívanou na naši fontánu. Dominuje jí andělka, kterou pro našeho pana majitele vytvořil český sochař Josef Nálepa. Demonstruje názor obou pánů, že totiž žena, která roznáší tak dobré pivo, jako tu čepujeme, musí být "učiněný anděl".

V jídelním lístku najdete tradiční česká jídla, která připravujeme inovativními způsoby. Ve své branži bojujeme proti používání veškerých instantních polotovarů. Proto je příprava našich pokrmů výrazně náročnější, ale výsledek o poznání chutnější.


BlackSheep

Jdete s dobou a Bar Black Sheep s Vámi!

Vize vytvořit bar vznikla v roce 2008. Od té doby se spousta věcí změnila, zlepšujeme se, sortiment přizpůsobujeme zákazníkům společně s nabízenými službami.

Jediné co zůstalo stejné je, že je to stále ten skvělý a oblíbený bar, kam se zákazníci rádi vrací již tolik let.

80 druhů rumů, 60 vybraných koktejlů připravovaných z kvalitních a prémiových značek, také Champagne, přes 250 lahví alkoholu.

To vše z nás dělá dobrého průvodce večerem.


Hemerkův statek

Dovolte nám představit typickou českou restauraci s nabídkou pizzy, s letní zahrádkou pro měsíce jara a léta a zimní zahradou pro období podzimu a zimy. Zveme Vás na ochutnávku pizzy z pravých italských surovin dle originálních receptur, tradičních českých pokrmů i tankového piva.


Mlsná Kantýna

"I kantýna se dá dělat se stylem" Moderní česká i světová gastronomie v prostředí velké kancelářské budovy, není nic nemožného !!!! I pro Vás ze širokého okolí, připravíme skvělé obědové menu !!!

Nově pro Vás otevíráme Mlsnou kantýnu v IBC centru, Pobřežní 3 - Praha 8.


Kafe Kiosek

Snažíme se hledat různé novinky, aby vás pořád bavilo k nám chodit. Proto jsme k buchtám od @pan_buchta přibrali ještě dobroty z @nasladko.cz, které jste měli možnost u nás tento týden vidět a ochutnat. A proč zrovna nasladko.cz? Z každého prodaného kusu totiž dáme 5-10 Kč (podle velikosti dezertu) v rámci projektu @dortem_proti_rakovine na pomoc onkologicky nemocným dětem a jejich rodinám. Takže si u nás můžete dát třeba tuhle skvělou malinovou tartaletku a mít u toho dobrý pocit, že jste přispěli na něco, co má smysl.


Patroni projektu Dortem proti rakovině

Tereza Bebarová & Josef Maršálek


Ambasadoři projektu Dortem proti rakovině

Michal Holán

Michal Holán je český herec a dabér.


Anna Julie Slováčková

Anna Slováčková celým jménem Anna Julie Slováčková je česká zpěvačka, herečka a moderátorka pořadů pro děti.


Zlatka Otavová

Ahoj, jsem cukrářský specialista z České republiky. Díky mnohaletým zkušenostem z domácího i zahraničního trhu jsem tu, abych Vám pomohla řešit Vaše malé i velké problémy.


René Kekely

manažer PR, moderátor, novinář


Ladislav Krištůfek

trenér MMA & Muay Thai a zápasník

Láďa patří k výrazným osobnostem bojového sportu MMA a Muay Thai. Tvrdý bojovník v ringu, pečlivý trenér v gymu. Jeho domovským místem je legendární Lanna Gym. Mimo jiné je i šampionem evropského poháru WAKO.


Karel Jirák

herec

Karla můžete vidět na prknech Divadla na Fidlovačce, hraje v seriálech a filmech Atentát, Špunti na vodě, Jan Palach, po boku Karla Rodena ve snímku Promlčeno a film Staříci.


Gor Harutjunjan

zkušený trenér, aktivní zápasník a mistr ČR v K-1

Gora můžete potkat buď jako trenéra v jeho domovském gymu Retro gym, nebo na zápasech.


Ondřej Pivec

česko-americký hudebník

Skladatel a producent hrající na klávesové nástroje a Hammondovy varhany. Od roku 2017 držitel ceny Grammy.


VENDULA VONDRÁŠKOVÁ & KAREL LUSKA

Majitelé Vinárny ZÁLUSK