Kdo Dortem proti rakovině podporuje?

HLAVNÍ PARTNĚŘI PROJEKTU


Známá creperie Café Girafe, která stojí za cukrářským studiem Nasladko.cz, se od 2010 věnuje přípravě zakázkových cukrovinek a dortů. Charakteristika? Poctivé řemeslo, kvalitní suroviny bez aditiv, lahodná chuť a atraktivní vzhled. Creperie Café Girafe stála u zrodu našeho charitativního nápadu Dortem proti rakovině. 

Celou marži z vybraných dortů , které nám na zakázku zde vyrobí věnujeme na pomoc onkologicky nemocných dětí.


Royax je zavedená společnost zabývající se výrobou zdravotnických zařízení, zejména záchranných zdravotnických zařízení v EMS. Společnost vstoupila na trh s cílem oslovit odbornou veřejnost prostřednictvím vysoce kvalitních produktů s využitím nových materiálů, výrobních technologií, služeb a zákaznicky orientovaného přístupu. 


Český výrobce PiPiu se soustředí na šetrnou výrobu sirupů s cílem zachování maximálně možné přírodní chuti ovoce a zeleniny od lokálních farmářů. 15letá praxe v gastronomii, orientace v barových trendech i starých kuchařkách pomohla najít ideální způsob zpracování surovin bez umělých sladidel a barviv. PiuPiu náš projekt Dortem proti rakovině podporuje od vzniku na jaře 2021 svými sirupovými lahvičkami, které poteší nejen zdravotníky a malé pacienty.


MYJÓMI družstvo invalidů vzniklo v březnu 2014 sloučením dvou ručních automyček. Původní název je inspirován brněnským hantecem "Myjó mi káru", který měl původně odkazovat pouze na automyčku. Postupem času se změnilo hlavní zaměření právě na kompletace, controlling a další kooperační činnosti. Byznys model se rychle rozrůstal a rozšířil své spektrum podnikání o vlastní výrobky. I pro nové činnosti zůstal název podniku stejný. Hlavní sídlo firmy je v Brně, další pobočky můžete dnes najít v několika krajích. Výrobky nebo služby, které nabízíme, jsou plné příběhů právě díky našim zaměstnancům. Lidé se zdravotním znevýhodněním u nás tvoří cca 95 % všech zaměstnanců. Život v MYJÓMI je opravdu pestrý, a proto jsme stejně pojmenovali i interní zpravodaj, který poprvé vyšel v červnu 2020. V našem občasníku si můžete přečíst to nejzajímavější shrnutí vždy za poslední dva měsíce.


Medialní partneři

Medialním partnerem našich akcí , které najdete vždy u nich v kalendáři je Kudy z nudy


Partneři projektu v oblasti práva

Veškeré právní služby zajišťuje pro projekt Dortem proti rakovině Advokátní kancelář ATREUM a Mgr. Vít Hruška, LL.M.

Partneři projektu


V dejvickém květinářství najdete záplavu řezaných i truhlíkových květin i bylinek. Rádi vám připraví božskou květinovou vazbu nebo adventní věnec. Majitelka Veronika náš projekt Dortem proti rakovině podporuje svými krásnými květinovými aranžemi a vazbami, které dělají radost.


LEPIMFOLIE.CZ

Nadšenci do automobilů se soustředí na celopolepy dopravních prostředků, tónování oken aut ale i budov. Důraz kladou na kvalitní materiály a služby. Tak, aby byli zákazníci, nadšenci do aut, maximálně spokojeni. Projekt Dortem proti rakovině podporují Lepím fólie od vzniku na jaře 2021.


Office centrum Běchovice

Děkujeme profesionálům z Běchovic za tisk letáků a plakátů projektu Dortem proti rakovině.


Webnode

Nástroj na tvorbu webových stránek. Díky podpoře od Webnode mohli tyto stránky vzniknout a nacházet se na hezké doméně - děkujeme moc za podporu a zároveň můžeme doporučit jako hezkou a uživatelsky přívětivou platformu pro tvorbu a hosting webových stránek. 


Jsme přímým výrobcem kulatých i hranatých reklamních placek, které pro Vás připravíme od jednoho kusu i v mnoha tisícovém nákladu. Garantujeme Vám nejvyšší kvalitu placek a profesionální přístup.


Již 15 let pro vás děláme kuchyně na míru.

Jsme In-Gastro.

Cílem naší společnosti je být partnerem pro vaši veselou kuchyni, v které je majitel spokojený s naší prací a dosahuje výsledků a úspor, o kterých hovoříme v době plánování. Současně pak personál kuchyně, který pracuje se systémem a dává mu čas pro to podstatné.

Tomáš Voborský, zakladatel In-Gastro s.r.o.


Radomír Stránský - tvůrce prezentace pro DORTEM PROTI RAKOVINĚ

Rád jsem pomohl zajímavému a skvěle fungujícímu projektu DORTEM PROTI RAKOVINĚ.
Doufám, že i malá pomoc ve formě přípravy prezentace tomuto projektu pomůže a podaří se získat více podporujících subjektů. Radomír Stránský 

A my děkujeme Radkovi  za jeho pomoc a profesionální práci. Jirka Z. a Aleš Š.

Jakub Gorgol &  Jana Mňahončáková - tvůrci webu DORTEM PROTI RAKOVINĚ

Za projekt Dortem proti rakovině chceme poděkovat Jakubovi a Janě za tvorbu našich webových stránek.
DĚKUJEME