Partnerské kavárny a restaurace

Kavárny, cukrárny a restaurace vybírají dort, domácí limonádu nebo jiný vlastní produkt ,jehož zakoupením pomáhají hosté a zákazníci projektu Dortem proti rakovině a tím i malým onkologickým pacientům ve vybraných nemocnicích. Hosté si tedy pochutnají a zároveň pomůžou.


Creperie Cafe Girafe & Nasladko.cz

Známá creperie Café Girafe, která stojí za cukrářským studiem Nasladko.cz, se od 2010 věnuje přípravě zakázkových cukrovinek a dortů. Sází na poctivé suroviny, kvalitní suroviny bez aditiv a chemie, atraktivní vzhled cukrovinek a samozřejmě dokonalou chuť.


Káva, na které může být vaše fotka

Náš příběh odstartoval před několika lety. Tehdy jsme cestovali po Asii. V Singapuru jsme náhodou narazili na kavárnu Selfie Coffee a okamžitě jsme byli unešení!

Ještě zhruba rok po dovolené nám trvalo, než jsme se domluvili na spolupráci se singapurským výrobcem.

V září 2017 jsme si krátkodobě pronajali "SELFIE" stánek v Praze na Hlavním nádraží. Vlastně jsme od prvního dne čekali na reakce. Bude se to někomu líbit? Budou se kolemjdoucí chtít vyfotit i když nic takového neznají? Otázek bylo spousty. Pozitivní reakce nás během měsíce (kdy byl "Selfie" stánek otevřený) přesvědčily, že v tom chceme pokračovat, že chceme víc a že jenom stánek nám nestačí.

Excelsior Pub

Naše restaurace se nachází na rozhraní Vinohrad a Nuslí v Praze 2. Na místě, kde stál v minulosti legendární hotel Excelsior. Oprášili a zrekonstruovali jsme tutostaropražskou restauraci, abychom pokračovali v tradici kvalitních jídel a výborného piva.


La Casa di Erminio

Rád bych vás tímto pozval do mé restaurace La Casa di Erminio, kde najdete pravou domácí italskou kuchyni a prostředí. Kladu důraz zejména na původní kvalitní a čerstvé italské suroviny, ze kterých jsou všechna jídla připravena. Kromě stálého menu, máme také denní nabídky a sezónní speciality. Osobně vám popřeji dobrou chuť a věřím, že se do La Casa di Erminio budete velmi rádi vracet - Erminio mele


Cafe Kristy

Připravili jsme pro vás místo, kde si ráno dáte kávu, snídani, nebo zde strávíte celé dopoledne.Ale tím to zdaleka nekončí. Jsme tu také celé odpoledne a večer si můžete dát i drink či točené pivo 


Náš Plzeňský Prazdroj je vyhlášený v celé Praze. Výčepní ho čepují hezky na hladinku, což oceníte jak pohled, tak na chuti.

V červnu 2014 jsme otevřeli zcela novou, moderní zimní zahradu, díky které získla naše tradičně česká restaurace kosmopolitní ráz. Je prosklená, plná živých květin a v zimně vytápěná podlahovým topením. Za teplého počasí zahradu otevíráme, aby rozšířila už tak rozlehlou letní zahrádku ve vnitrobloku. Obě zahrady nabízejí dohromady více než 220 míst k sezení.

Ať už navštívíte kteroukoli z nich, vychutnejte si podívanou na naši fontánu. Dominuje jí andělka, kterou pro našeho pana majitele vytvořil český sochař Josef Nálepa. Demonstruje názor obou pánů, že totiž žena, která roznáší tak dobré pivo, jako tu čepujeme, musí být "učiněný anděl".

V jídelním lístku najdete tradiční česká jídla, která připravujeme inovativními způsoby. Ve své branži bojujeme proti používání veškerých instantních polotovarů. Proto je příprava našich pokrmů výrazně náročnější, ale výsledek o poznání chutnější.


Jdete s dobou a Bar Black Sheep s Vámi!

Vize vytvořit bar vznikla v roce 2008. Od té doby se spousta věcí změnila, zlepšujeme se, sortiment přizpůsobujeme zákazníkům společně s nabízenými službami.

Jediné co zůstalo stejné je, že je to stále ten skvělý a oblíbený bar, kam se zákazníci rádi vrací již tolik let.

80 druhů rumů, 60 vybraných koktejlů připravovaných z kvalitních a prémiových značek, také Champagne, přes 250 lahví alkoholu.

To vše z nás dělá dobrého průvodce večerem.


KÁVAFAKTURA je sítí stylových kaváren s vlastní pražírnou v Praze. Našim přáním je nabídnout českému zákazníkovi kávu té nejvyšší kvality. 


Dovolte nám představit typickou českou restauraci s nabídkou pizzy, s letní zahrádkou pro měsíce jara a léta a zimní zahradou pro období podzimu a zimy.
Zveme Vás na ochutnávku pizzy z pravých italských surovin dle originálních receptur, tradičních českých pokrmů i tankového piva. 


Cocktail & Music Bar Nebe najdete v samém centru Prahy na Václavském náměstí. Dvoupatrový klub Nebe nabízí skvělé koktejly, příjemné posezení, každý den Dj, videoprojekci a v neposlední řadě i teplou kuchyni. Nebe na Václavském náměstí patří do sítě pražských Cocktail & Music barů Nebe a už svou lokalitou je vyjímečným místem stvořeným pro zábavu a relax po strastech všedního dne. Starat se o vás budou profesionální barmani s nabídkou 100 výborných koktejlů. Zatancujete si na aktuální hudbu nebo na staré dobré 80's a 90's a zastavit se můžete až za rozbřesku. Velkým lákadlem všech Nebe barů jsou happy hours, kdy do 21:00 jsou koktejly za 69 Kč. 


Moderní espresso bar s výběrovou kávou od Nord Beans, výběrem italských vín a prosecca, cukrovinek a dortů. Otevřeli jsme na podzim 2019 s cílem přinést na anděl výběrovou kávu připravenou s precizností a láskou. Chceme ukázat lidem že je možné za stejnou cenu mít vyšší kvalitu nápojů a zároveň, že svět výběrové kávy je rozmanitý a plný různých chutí a tónů. Rádi poradíme s výběrem a přípravou i na doma. K tomu můžete ochutnat originální syrskou baklavu a další arabské cukrovinky, dorty nebo například croissanty. Nabídku v létě rozšiřujeme o různé koktejly a třeba oblíbené Cold Brew. Stavte se - těšíme se na Vás!
Na kvalitě naší kávy a nápojů spolupracujeme s šéfbaristou AMBIENTE Ondřejem Štoklem.


Cafe Bar Lampičky. Přes den kavárna, večer bar... 


Naším snem je zhmotnit pro návštěvníky Barevné kavárny svět, kde spěch a starosti zůstávají za dveřmi, kde mohou být rozmazlováni vlídným slovem, lahodnou kávou a jemným dezertem lehkým jako pírko. Věříme, že zde najdou oázu klidu a pohody v moři všedních dní a prožijí zde příjemné chvíle se svými blízkými, partnery či přáteli. Myslíme i na děti, které zde najdou svůj koutek s didaktickými hračkami a pastelkami.Chce se i Vaše kavárna či restaurace zapojit do našeho projektu ?

Pak není nic jednoduššího než nás kontaktovat na emailu info@dortemprotirakovine.cz